اسکین 98 » دانلود رمان یک شب طولانی از حسین کاوه

دانلود رمان یک شب طولانی از حسین کاوه

دانلود رمان یک شب طولانی از حسین کاوه

خلاصه رمان :

درباره لحظات پایانی زندگی دو نفر است که روح هایشان در یک شب طولانی با هم مناظره میکنند و …

نام رمان : یک شب طولانی

نویسنده : حسین کاوه

موضوع رمان : رمان عاشقانه , رمان ایرانی , رمان رایگان

کشور : ایران

صفحات : 126

گوشه ای از رمان :

عمر ، بستر اتفاقی است که شبیه به سفر است و شاد از پس این گذر و عبور ، همان جا ، تو را که دیدم راه هایم بیراه شد و مقصدم نامعلوم .از همان نقطه ای که دیدار بود ، تا تمام بی تو بودن ها که دیوار شد و دیباچه بازگشت ؛ حضور یعنی ،تامل سکوت و تنهایی .حتی در این بحبوحه غم ؛ قلبم گره خورده در آذین رسوایی است و ستاره ها امشب ، سخت چکه می کنند ، نگاه هایشان را به ظلمت بی انتهای جدایی ام .

دارم یاد می گیرم که با غم بخندم و به لبخندهای غم دست بزنم و از زخم هایش نرنجم و به چاردیواری گورم آرام بگیرم .برگرد به دوراهی گذشتنم و رفتنت … من جامانده ام ، از قاب تصویری که شکست و شیشه هایش مرا تکه تکهکرد ، با چهره ای که شبیه به تاریکی های زمانه ام شد .هستی و شاید امشب شب اخر است. آخرین پازل جدا مانده از زمان تنهایی ، امشب به ترسیم چهره تو نفس میکشد و با آمدنت خواهد مرد »تمام پالتویش خیس خیس شده بود و صدای سرفه هایش را فقط خودش می شنید .روی گوش های تمام مردم زمانه اش ، انگار پنبه فرو برده بودند .

کسی دربند تنهایی او اسیر نبود و او تنها میان هلهله ی جمعیتی که نمی شناخت و گویی در ازدحام این همه شلوغی و بوق و کرنای خیابان ها به آرام ترینرویای خیالش دل بسته بود و بی صدا قدم می گرفت و می گذشت .تپش های قلب آسمان ، از بغض شکسته شده اش ، به ریزش اشک های ابرها رسیده بود .مدام روی سرش می غرید و می بارید . دویدن های مکرر و پر از تکرار عابران ، برای او هیچ معنایی نداشت .خیس تر از باران ، به نای دَم اش ، قبل از هر قدمی که بگیرد ، نفس را می شمرد .خسته بود …خسته تر از میزبانی زمین و نوازش های پر از زخم بادهایی که به صورتش سیلی می زدند .

دانلود رمان یک شب طولانی از حسین کاوه

دیدگاه خود را بگذارید